Turite sunkumų su serverių administravimu? Jūsų programuotojai pranešė, kad Jums reikia ieškoti “Sys admin’o”? Reikia išsaugoti atsarginę duomenų kopiją?

Mes teikiame tokias serverių administravimo paslaugas kaip diegimas, saugumo sprendimai, monitoringas, serverių optimizavimas, auditas, konfigūravimas, atsarginių kopijų sistemų kūrimas ir daug daugiau!

Orientuojamės į mažas ir vidutines įmones, tačiau dideli projektai mums visiškai nebaisūs. Jūsų projektus 24 val. per parą, incidentus spręsime nedelsiant!

Užpuolė priešai? Stringa tinklapis? Neturite atsarginės kopijos?

Debesyno daugiametę patirtį turintys sertifikuoti specialistai dirba užtikrintai ir kokybiškai ir garantuos Jūsų lūkesčius tenkinančius rezultatus.

Debesynas padeda įmonėms ar fiziniams asmenims, kurie jau turi egzistuojančias serverių sistemas, tačiau neturi galimybių įdarbinti serverių administratorių ar pagalbos reikia epizodiškai.

Jei planuojate diegti naują serverį ar atnaujinti jau esamą sistemą, ją pagerinti. Norite kompleksiško sprendimo verslui, Debesyno komanda padės ne tik su serverių infrastruktūros projektavimu, tačiau ir su diegimu bei priežiura!

Turime 5 planų kategorijas, todėl lanksčiai galime prisitaikyti prie kliento poreikių. O jei turite specifinių reikalavimų, sudarysime visiškai individualų pasiūlymą. Susipažinkite su mūsų serverių administravimo paslaugomis, planais bei įkainais.

Jūs nesuklysite mus pasirinkę, net jei:

  • Jums reikia kelių ar keliolikos serverių su sudėtinga serverių ir servisų architektūra
  • Jūsų projektai reikalauja didžiulio srauto pralaidumo, nes juos aplanko šimtai tūkstančių vartotojų ir reikalinga puikiai optimizuota serverių sistema
  • Jums reikalingas pastovus ir nepertraukiamas monitoringas (stebėsena) bei incidentų valdymas
  • Turite individualių reikalavimų serverių saugos, konfigūravimo ar duomenų valdymo srityse
  • Jums tiesiog reikia gero serverių administratoriaus